výroba razítka

ozdobné rámečky razítka

Razítka Přerov - výroba razítek

výroba razítka v Přerově a okolí

Výroba razítek Přerov a okolí. Výroba pro firmy i jednotlivce razítka Přerov od běžných textových až po speciální se štočky s grafickými prvky (logo a pod.)

Výdejní místo Přerov:


Havlíčkova 1113/47

Veria - zabezpečení, alarmy, videotelefony, Havlíčkova 1113/47, 750 02 Přerov

Trávník 29/332

Mismash, Trávník 29/332, 750 02 Přerov

Mostní 226/2

MULTISYS Výpočetní technika, Mostní 226/2, 750 02 Přerov

výdejní místo Přerov
Hotová razítka (nebo i vizitky) si můžete vyzvednout na výše uvedeném místě pro Přerov (nebo i na jiném z cca 500 výdejních míst, které si vyhledáte na www.zasilkovna.cz).

Doručení ZDARMA

Výdej bez poplatku !!!

Razítka získáte za zvýhodněnou základní cenu, k ceně razítka se nepřipočítávají žádné další příplatky. Nepřiplácí se žádné balné, poštovné, dobírka ani manipulační poplatek za výdej a zaslání. Dopravné + výdej = 0,-
výdejní razítek

Objednání razítka

Jak tedy vše funguje? Razítko pořídíte a objednáte pohodlně z kanceláře či z domova. Ušetříme Vám jednu cestu do prodejny se zadáním razítka. Nyní stačí telefonicky nebo nejlépe e-mailem zadat požadovaný text.
kontakt na výrobu razítek
My vám zašleme zpět zpracovaný náhled. Po jeho schválení razítko vyrobíme a vy si jej zajdete do zvolené kamenné provozovny ze seznamu vyzvednout. (V kamenné výdejně je samozřejmě možno vše před zaplacením a převzetím zkontrolovat a na místě vyzkoušet.)

Vyzvednutí v kamenné výdejně = 0,-

Zvýhodněný dovoz až do domu + 49,-

Pokud sídlíte dále od centra nebo si přejete dodání až do domu, můžete využít zvýhodněného dodání kurýrní (přepravní) službou, která vám razítko přiveze až na vaši adresu. Za tuto komfortní službu se připočítává k ceně razítka pouze + 49,- Kč.
rozvoz Rakovník


Základní velikosti pro razítka Přerov

(Další velikosti, tvary a typy - kalkulace na dotaz.)

ozdobné rámečky razítka Vyrábíme základní samobarvící textové razítko pro firemní i osobní použití. Obvykle se zvýrazněným prvním řádkem, tedy jménem nebo názvem firmy. V dalších řádcích bývá uvedena adresa sídla, IČO a lze přidat i další údaje na přání, jako např. DIČ, telefon, e-mail, webovou adresu, případně provozovny apod. Množstvím údajů se pak řídí velikost strojku razítka. Nejste-li si velikostí jisti, nezávazně provedeme sazbu a doporučíme vhodnou velikost (či alternativy) k vašemu schválení. Používáme kvalitní značkové strojky Colop s prodlouženou zárukou.

základní vzhled razítka
Základní vzhled strojku, pokud není specifikován jiný design (na přání).

Originální výroba oborových razítek

výroba razítka originální cedule hospoda
Specializujeme se také na výrobu originálních oborových razítek s upoutávající a tématicky výstižnou grafikou. Otisk vašeho razítka tak okamžitě na první pohled mnohem více zaujme a vynikne. Protože však výroba razítek má celou řadu specifik, nelze použít do razítka grafiku libovolnou. Přihlédnutím ke všem zvláštním aspektům a také na základě bohatých zkušeností z realizace množství standardních textových razítek dbáme na vhodnost provedení tak, aby výsledý otisk byl kvalitní a schopný mnohočetného dlouhodobého používání.

výroba originálních razítek

Další výroba a grafické návrhy razítek

Razítka mohou mít různá tvarová provedení. Nejběžněji se používají samobarvící razítka a obdélníkovou plochou pro otisk, jsme však schopni pro vás připravit i razítka jiných tvarů.

Kulatá razítka

kulatá razítka výroba

Razítka oválná

Na přání a v situacích, kdy k tomu tématický design vybízí, realizujeme také razítka oválná.

Razítko s logem

Do razítka jsme schopni vložit také logo, pokud to jeho provedení technicky umožňuje. Pokud logo nemáte ve správné formě, dokážeme si většinou poradit i s náhradními podklady.

Speciální razítka

Pro výrobní závody, laboratoře, ateliery stejně jako účtárny a jiná specializovaná pracoviště jsme schopni zhotovit razítko se speciálními tabulkami, kolonkami nebo schématy. Lze použít také pro označování dokumentace apod. Razítkovat je možno dokonce při použití speciálních barev nejen papír, ale také přímo výrobky a celou řadu materiálů, jako např. textil, kov, dřevo apod.

Originální kvalitní razítka Colop

Dodáváme pouze kvalitní značková razítka. Výroba razítek je proto založena přednostně na samobarvících automatických strojcích řady Colop.

Odborníci na nejlepší razítka


*Akce: Sleva 51%

mimořádná akční sleva
na druhé razítko

Mnoho uživatelů razítek po čase zjistí, že by bylo výhodné mít k dispozici druhé razítko (např. jedno na pracovišti, druhé doma, pro účetní, na cesty apod.) Pro zvýšení Vašeho pohodlí Vám umožníme v rámci speciální akce pořídit si při jedné objednávce druhé stejné razítko výhodně pouze za poloviční cenu. Akce se vztahuje i na kapesní razítko! K jednomu normálnímu si tedy můžete pořídit jako druhé razítko kapesní se slevou 51%. Podrobnosti a platnost akce...


Kapesní razítka

Malá razítka na cesty

Malá kapesní razítka zabírají minimum místa a jsou konstruována pro cestovní účely. Zaklapnuté kapesní razítko tvoří uzavřený celek a jeho plášť plní současně funkci krytu. kapesní razítko cestovní myš Kapesní razítka jsou dostupná pro velikost otisku č.2 (37x13mm) a č.3 (46x17mm).


Vizitky Přerov
tisk vizitek

grafické návrhy
a výroba vizitek Přerov

vizitky tisk a výroba vizitek S razítkem lze pořídit rovněž vizitky. Tisk vizitek je možný i samostatně. Vizitky vám zhotovíme včetně grafického zpracování, pokud jej nemáte. Můžete nás kontaktovat e-mailem pro kalkulaci i nezávazný náhled, stačí uvést, jaké údaje na vizitce chcete prezentovat a jaké množství vizitek potřebujete (100ks, 200ks ...?). Tisk probíhá až po finálním schválení a doručení na výdejní místo Přerov je zdarma.


Firemní design razítka

razítko krejčovství knoflík
Strojky razítek vám po dohodě na přání můžeme zhotovit (ZDARMA - tedy bez příplatku) přímo ve vašich firemních barvách, s logem společnosti, obrázky produktů, provozovny, apod. razítko krejčovství knoflík
Můžete také zaslat vlastní fotografie pro individualizaci vašeho strojku, nebo si vybrat z celé řady zajímavých a originálních designů v galerii. razítko čtyřlístek razítko pastelové barvy
Více barevných designů ...


Zvýrazňovací rámečky
+
tématická
grafika


Velká reklama
na malé ploše

Originální razítka, která zaujmou na první pohled, to je vaše velká reklama na malé ploše s úžasným poměrem "cena/výkon", pokud přepočítáváme náklady na tisíce možných otisků. Realizujeme i razítka s logem, podpisem nebo QR kódem. razítko krejčovství knoflík

 
Podrobné kontakty a výdejní místa
kontakt na výrobu razítek