výroba razítka

ozdobné rámečky razítka

Razítka Lanškroun - výroba razítek

výroba razítka pro Lanškroun a okolí

Výroba razítek pro Lanškroun a okolí. Razítka na zakázku pro firmy i jednotlivce v Lanškrouně - od běžných textových až po speciální se štočky s grafickými prvky (logo apod.) Možnost zadání razítka bez nutnosti osobní návštěvy (e-mailem). Hotové razítko si přijdete jen vyzvednout (nebo Vám jej doručíme až do firmy - dle dohody).

Výdejní místo Lanškroun:


28. října 16, 563 01 Lanškroun

(Lůžkoviny.eu)


Razítka si můžete bez poplatků vyzvednout i na jakémkoliv jiném výdejním místě Zásilkovny v ČR dle vlastního výběru - tam, kde Vám to nejlépe vyhovuje. Seznam všech míst naleznete na www.zasilkovna.cz.
výdejní místo razítek

Doručení ZDARMA

Výdej bez poplatku !!!

Razítka získáte za zvýhodněnou základní cenu, k ceně razítka se nepřipočítávají žádné další příplatky. Nepřiplácí se žádné balné, poštovné, dobírka ani manipulační poplatek za výdej a zaslání. Dopravné + výdej = 0,-
výdejní razítek

Objednání razítka

Jak tedy vše funguje? Razítko pořídíte a objednáte pohodlně z kanceláře či z domova. Ušetříme Vám jednu cestu do prodejny se zadáním razítka. Nyní stačí telefonicky nebo nejlépe e-mailem sdělit údaje.
kontakt na výrobu razítek
My vám zašleme zpět zpracovaný náhled, včetně nabídkové kalkulace. Realizace probíhá až po odsouhlasení. Po schválení tedy razítko vyrobíme a vy si jej zajdete do zvolené kamenné provozovny na základě avíza vyzvednout.

Vyzvednutí v kamenné výdejně = 0,-

Zvýhodněný dovoz až do domu + 49,-

Pokud sídlíte dále od centra nebo si přejete dodání až do domu, můžete využít zvýhodněného dodání kurýrní (přepravní) službou, která vám razítko přiveze až na vaši adresu. Za tuto komfortní službu se připočítává k ceně razítka pouze + 49,- Kč.
rozvoz razítek


Razítka Lanškroun nezhotovujeme na počkání (obvyklý termín cca 4 prac. dny)

Základní velikosti pro razítka Lanškroun

ozdobné rámečky razítka

(Další velikosti, tvary a typy - kalkulace na dotaz.)


Vyrábíme nejen základní samobarvící textové razítko pro firemní i osobní použití. Obvykle se zvýrazněným prvním řádkem, tedy jménem nebo názvem firmy. V dalších řádcích bývá uvedena adresa sídla, IČO a lze přidat i další údaje na přání, jako např. DIČ, telefon, e-mail, webovou adresu, případně provozovny apod. Množstvím údajů se pak řídí velikost strojku razítka. Nejste-li si velikostí jisti, nezávazně provedeme sazbu a doporučíme vhodnou velikost (či alternativy) k vašemu schválení. Používáme kvalitní značkové strojky Colop s prodlouženou zárukou.
základní vzhled razítka
Základní vzhled strojku pro vel. č.1-4, pokud není domluven jiný design.

Originální výroba oborových razítek

výroba razítka originální cedule hospoda
Specializujeme se také na výrobu originálních oborových razítek s upoutávající a tématicky výstižnou grafikou. Otisk vašeho razítka tak okamžitě na první pohled mnohem více zaujme a vynikne. Protože však výroba razítek má celou řadu specifik, nelze použít do razítka grafiku libovolnou. Přihlédnutím ke všem zvláštním aspektům a také na základě bohatých zkušeností z realizace množství standardních textových razítek dbáme na vhodnost provedení tak, aby výsledý otisk byl kvalitní (v razítku realizovatelný) a schopný mnohočetného dlouhodobého používání.

výroba originálních razítek

Další výroba a grafické návrhy razítek

Razítka mohou mít různá tvarová provedení. Nejběžněji se používají samobarvící razítka a obdélníkovou plochou pro otisk, jsme však schopni pro vás připravit i razítka jiných tvarů.

Kulatá razítka

kulatá razítka výroba

Razítka oválná

Na přání a v situacích, kdy k tomu tématický design vybízí, realizujeme také razítka oválná.

Razítko s logem

Do razítka jsme schopni vložit také logo, pokud to jeho provedení technicky umožňuje. Pokud logo nemáte ve správné formě, dokážeme si většinou poradit i s náhradními podklady.

Speciální razítka

Pro výrobní závody, laboratoře, ateliery stejně jako účtárny a jiná specializovaná pracoviště jsme schopni zhotovit razítko se speciálními tabulkami, kolonkami nebo schématy. Lze použít také pro označování dokumentace apod. Razítkovat je možno dokonce při použití speciálních barev nejen papír, ale také přímo výrobky a celou řadu materiálů, jako např. textil, kov, dřevo apod. (podrobnosti na dotaz).

Originální kvalitní razítka Colop

Dodáváme pouze kvalitní značková razítka. Výroba razítek je proto založena přednostně na samobarvících automatických strojcích řady Colop.


*Akce: Sleva 51%

mimořádná akční sleva
na druhé razítko

Mnoho uživatelů razítek po čase zjistí, že by bylo výhodné mít k dispozici druhé razítko (např. jedno na pracovišti, druhé doma, pro účetní, na cesty apod.) Pro zvýšení Vašeho pohodlí Vám umožníme v rámci speciální akce pořídit si při jedné objednávce druhé stejné razítko výhodně pouze za poloviční cenu. Akce se vztahuje i na kapesní razítko! K jednomu normálnímu si tedy můžete pořídit jako druhé razítko kapesní se slevou 51%. Podrobnosti a platnost akce...


Kapesní razítka

Malá razítka na cesty

Malá kapesní razítka zabírají minimum místa a jsou konstruována pro cestovní účely. Zaklapnuté kapesní razítko tvoří uzavřený celek a jeho plášť plní současně funkci krytu. kapesní razítko cestovní myš Kapesní razítka jsou dostupná pro velikost otisku č.2 (37x13mm) a č.3 (46x17mm).


Vizitky

grafické návrhy
a zhotovení vizitek

vizitky tisk a výroba vizitek S razítkem lze pořídit rovněž vizitky. Tisk vizitek je možný i samostatně. Vizitky vám zhotovíme včetně grafického zpracování, pokud jej nemáte. Můžete nás kontaktovat e-mailem pro kalkulaci i nezávazný náhled, stačí uvést, jaké údaje na vizitce chcete prezentovat a jaké množství vizitek potřebujete (100ks, 200ks ...?). Tisk probíhá až po finálním schválení.


Firemní design razítka

razítko krejčovství knoflík
Firemní razítka vám při více kusech můžeme zhotovit přímo ve firemních barvách (ZDARMA - tedy bez příplatku), s logem společnosti, s obrázky produktů, fotografií provozovny ... razítko krejčovství knoflík
Můžete také zaslat vlastní obrázky nebo si pro individualizaci vašeho strojku vybrat z celé řady zajímavých a originálních designů v galerii sexyrazítek: razítko čtyřlístek razítko pastelové barvy
Více barevných designů ...


Zvýrazňovací rámečky
+
tématická
grafika


Velká reklama
na malé ploše

Originální razítka, která zaujmou na první pohled, to je vaše velká reklama na malé ploše s úžasným poměrem "cena/výkon", pokud přepočítáváme náklady na tisíce možných otisků. Realizujeme i razítka s logem, podpisem nebo QR kódem. razítko krejčovství knoflík

 
Podrobné kontakty a výdejní místa
kontakt na výrobu razítek